Комунальний заклад освіти «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №227 компенсуючого типу» Дніпровської міської ради

Логопед радить

ЛОГОПЕД РАДИТЬ

В нашому спеціальному закладі надається допомога дітям з такими вадами:

* порушення звуковимови;

* загальне недорозвинення мовлення (I, II, III рівня);

* заїкання;

* ринолалія;

* алалія;

* дизартрія;

* фонетико-фонематичне недорозвинення мовлення .

Гра сприяє успішному набуттю дітьми-логопатами знань і навичок. Гра стає важливим напрямом корекційної роботи.

Ми впевнені, що застосування ігор підвищує емоційну й активізує розумову діяльність дітини, пробуджує і розвиває інтерес до логопедичних занять. Під час емоційно забарвленої гри не важко зосередити увагу дітей-логопатів навіть протягом тривалого часу.

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНІ ЗАНЯТТЯ З ЛОГОПЕДОМ?

·       Батьки не завжди чують всі дефекти  в мовленні дитини.

·       Нема такої сфери людини, де не потрібно було б мовлення, хоча б на етапі навчання.

·       Правильне мовлення дозволяє дитині легше досягати успіху в суспільстві.

·       Мовлення є елементом  соціальної адаптації.

·       Чисте мовлення знімає обмеження при виборі професії.

·       Часто батьки вважають, що дефекти мовлення з часом пройдуть самі.

На жаль, це не завжди так.

·       У людей з порушенням мовлення часто формуються комплекси неповноцінності.

·       Якщо не виправити звуковимову до школи, потім це зробити дуже важко, тому що дитина до неї звикає.

·       Якщо дитина змішує звуки у звуковимові, то й писати буде так само, тому що спочатку проговорює те, що збирається написати.

Якщо ваша дитина після 3-х років має затримку розвитку мовлення, радимо звернутись до районної психолого-медико-педагогічної комісії по місту проживання, яка працює при районних відділах освіти або обласної ПМПК(вулиця Паторжинського 13-а), фахівці якої допоможуть вам вибрати адекватний навчальний заклад.