Матеріально-технічне забезпечення КЗДО №227 ДМР

Заклад дошкільної освіти розташований на першому поверсі п’ятиповерхового будинку, розрахований на 4 групи.

На сьогодні функціонують 4 групи:

• 3 групи для дітей із ЗНМ
  • 1 група для дітей із ППР

Обладнані 4 логопедичних кабінети, кабінет психолога, музичний зал. За проектом відсутній спортивний зал. Обладнані спортивні зони в холі закладу. Спортивне обладнання щорічно перевіряється на безпечність і знаходиться в належному стані. Заклад має ізольований майданчик.

У закладі дотримується принцип ізоляції груп одна від одної та від адміністративно-господарчих приміщень.

Обладнання групових приміщень, кабінетів, залу відповідає вимогам сьогодення.

Створено предметно-розвивальне середовище, яке відповідає вимогам Базового компоненту дошкільної освіти.

Всі групи та допоміжні служби КЗДО №227 ДМР в достатній кількості забезпечені м’яким та твердим інвентарем, постільною білизною та посудом, які знаходяться у належному стані, естетично привабливі, а їх утримання відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Заміна, поповнення інвентарю відбувається за потребою.

Всі працівники закладу у відповідності с посадою забезпечені спецодягом, який в разі потреби оновлюється.

Опалювальна система централізована, знаходиться в належному стані. Щороку проводяться ревізійні роботи до початку опалювального сезону.

Система освітлення відповідає вимогам Санітарного регламенту.

Приміщення харчоблоку та пральні устатковані необхідним обладнанням та вентиляційною системою.

Заклад дошкільної освіти укомплектовано засобами пожежогасіння (вогнегасники).

Усі матеріальні цінності знаходяться на балансовому рахунку закладу, облік та списання яких проводиться відповідно до чинного законодавства.

Кожного року плануються та організуються заходи щодо зміцнення та оновлення матеріально-технічної бази закладу.

Назад до "Відкритий доступ"