Інфраструктура

Комунальний заклад дошкільної освіти (дитячий садок)

компенсуючого типу № 227 Дніпровської міської ради  (далі – заклад),

скорочена назва КЗДО № 227 ДМР

Тип закладу – компенсуючий (спеціальний)

Організаційно-правова форма: комунальний заклад

Форма власності: комунальна

Засновником (власником) закладу є територіальна громада міста Дніпра в особі Дніпровської міської ради

Заклад підзвітний та підконтрольний засновнику (власнику).

Органом управління є департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Порядок комплектування закладу дошкільної освіти визначається згідно ст.14 закону України «Про дошкільну освіту», відповідно до нормативів наповнюваності, санітарно-гігієнічних норм і правил утримання дітей у закладах дошкільної освіти, у закладі дошкільної освіти функціонують групи для дітей:

з порушеннями мовлення (ЗНМ) – 3

з порушенням психологічного розвитку (ППР) – 1

формування груп компенсуючого  типу, переведення дітей з однієї групи до іншої здійснюється перед початком нового навчального року за діагнозами (ЗНМ, ППР) та віковими ознаками (одновікові, різновікові).

наповнюваність груп дітьми становить:

для дітей із ЗНМ –  12 осіб;

для дітей із ППР –  10 осіб.