КЗО "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №227 компенсуючого типу" Дніпровської міської ради

Освітній процес

Програма і мова освітнього процесу

• Відповідно до ст.7 Закону України «Про освіту»  мовою освітнього процесу в закладі  є державна мова.
  • Заклад дошкільної освіти працює на виконання Базового компоненту дошкільної освіти.
  • Інваріативна складова реалізується комплексною  програмою  розвитку дитини  дошкільного віку «Дитина в дошкільні
  • роки» наук.керівник К.Л.Крутій, Запоріжжя,2011р.

Одним із пріоритетних завдань під час організації освітнього процесу з дітьми усіх вікових груп у нашому дошкільному закладі є формування свідомого ставлення до власного здоров’я у дітей дошкільного віку та гармонійний розвиток особистості дошкільника.

Сьогодні освітній процес у нашому закладі спрямований, насамперед, на охорону та зміцнення психічного і фізичного здоров’я дітей; підвищення захисних сил організму; формування внутрішньої мотивації до ведення здорового способу життя; задоволення потреб щодо рухової активності; навчання життєво необхідних рухових умінь; формування культури здоров’я.

У відповідності до сучасних вимог, орієнтуючись на основні вимоги Базового компоненту дошкільної освіти, педагогічна діяльність колективу ґрунтується на особистісно-орієнтованому та компетентнісному підходах при умові дотримання гуманістичної і психологічної культури під час освітнього процесу.

Педагоги сприймають кожну дитину, як індивідуальну особистість з власними інтересами та потребами. Педагоги  дотримуються основних принципів успішного виховання дошкільника, а саме: принцип рівності; принцип діалогічного спілкування; принцип спільної участі дорослих і дітей в організації життя групи; принцип орієнтації на кожну дитину як на індивідуальність; принцип пріоритету родинного виховання.