Пріоритетні завдання на 2023-2024 навчальний рік та літній період

1. Впровадження сучасних форм надання освітніх послуг на основі використання інформаційно-комунікаційних технологій.

2. Психологічний супровід,  підтримка та безпека  учасників освітнього процесу в умовах правового режиму воєнного стану

3.Національно-патріотичне виховання дошкільників засобами художньо-мовленнєвої

діяльності.

4.Корекційно-розвивальне навчання в умовах  дистанційного навчання.

Педагогічний  колектив комунального закладу дошкільної освіти  (дитячий садок) компенсуючого типу №227 Дніпровської міської ради орієнтуючись  на статті 11,20 та 24 Закону України «Про  дошкільну освіту» та  «Положення про дошкільний  заклад»  планує свою діяльність на 2023-2024 навчальний рік та формує стратегію розвитку; розробляє освітню програму закладу; забезпечує добір і розстановку кадрів. Заклад має задовольняти потреби громадян відповідної території в здобутті дошкільної освіти; забезпечувати відповідність рівня дошкільної освіти вимогам Базового компонента дошкільної освіти; створювати безпечні та не шкідливі умови розвитку, виховання та навчання дітей, режим роботи, умови для фізичного розвитку та зміцнення здоров’я відповідно до санітарно-гігієнічних вимог та забезпечувати їх дотримання.

Виходячи з аналізу освітньо-виховної і методичної роботи у 2022-2023 навчальному році, ураховуючи досягнення й перспективи розвитку, педагогічний колектив вбачає за необхідне:

-   сприяння розвитку психоемоційної компетентності педагогів;

-   розширення  знання дошкільників щодо особливостей життя й побуту, звичаїв і традицій    українського народу за допомогою усної  народної творчості;

- здійснення дистанційної освітньої діяльності й надання психологічної підтримки дітям дошкільного віку через використання цифрових інформаційних ресурсів;

- формування в дітей грамотного українського мовлення за допомогою елементів   ситуативного навчання й індивідуально-диференційованих форм взаємодії;

- підвищення якості корекційно-освітнього процесу щодо  формування мовленнєво-пізнавальної активності та когнітивного розвитку дошкільників в логопедичних та спеціалізованих групах;

- формування  особистісної компетентності дітей з порушеннями мовлення та із ППР шляхом впровадження інноваційних педагогічних технологій та реалізації змісту БКДО.

ЗАВДАННЯ НА ЛІТНІЙ ПЕРІОД:

1.         Забезпечення комфортних  умов для ефективного оздоровлення дітей дошкільного віку  влітку шляхом упровадження сучасних здоров’язбережуючих та здоров’яформуючих освітніх технологій, формування основ здорового способу життя.

2.         Створення розвивального середовища і психологічного комфорту, що сприятиме активізації  пізнавального  розвитку  і формуванню  у дитини цілісних  уявлень  про довкілля.

3.         Збагачення  практичного  досвіду дітей через залучення до різних видів діяльності - ігрової, рухової, пізнавальної, комунікативно-мовленнєвої, пошуково-дослідницької, трудової.

4.         Активізація взаємодії з батьками з питання забезпечення психоемоційного комфорту дитини та здійснення санітарно-просвітницької роботи  з питань оздоровлення дітей  влітку.